Aktualności

Powrót

200 tys. zł na wsparcie wejścia na rynek globalny!

Grudzień 29, 2013

go_global1

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) proponuje wsparcie w wysokości do 200 000 zł dla polskich innowacyjnych firm (z sektora MSP) na opracowanie i wstępną weryfikację strategii przejścia z rynku lokalnego na rynki światowe. Konkurs ten umożliwia dofinansowanie udziału w programie US-Poland Innovation Hub! - dofinansowanie może być przeznaczone na opracowanie strategii globalnej, przygotowanie firmy do wymagań rynku globalnego (i do rozmów biznesowych z potencjalnymi partnerami/klientami/inwestorami) i na weryfikację przyjętej strategii. Takie wsparcie merytoryczne oferuje USPTC w ramach programu US-Poland Innovation Hub (w skrócie Hub). Firmy, które zgłoszą się do Hubu (i zostaną do niego zakwalifikowane) i będą wnioskowały do NCBR, by uzyskać dofinansowanie na udział w Hubie, na podstawie wystawionego przez USPTC listu intencyjnego otrzymają w ocenie merytorycznej I stopnia konkursu GO_GLOBAL.PL aż 10 punktów (na 100 możliwych do uzyskania w ocenie I-go stopnia)!

Informacja o konkursie Narodowego Centrum Badań i Rozwoju: konkurs GO_GLOBAL.PL edycja 3

O szczegóły można pytać także nas, tj. zespół programu US-Poland Innovation Hub realizowanego przez USPTC, wiodącego partnera NCBR w ramach GO_GLOBAL.PL. Napisz do nas: hubinfo@usptc.org.

Termin najbliższej tury konkursu GO_GLOBAL.PL to 24 stycznia 2014 – zakończenie I tury naboru. Zgłoszenia firm do US-Poland Innovation Hub przyjmujemy na bieżąco (ocena firmy trwa zwykle 2-5 dni), jednak nie czekaj do ostatniej chwili – zgłoś się do nas już dzisiaj, by mieć więcej czasu na przygotowanie się do rozmowy konkursowej z NCBR!

Obraz tła