Aktualności

Powrót

IDEA Conference and Workshop 2016

Kwiecień 14, 2016

plakatA3_idea2016

Jak zaistnieć na rynku światowym? Jak zachować startupowego ducha w dużych instytucjach? Jak skutecznie łączyć technologię i design w produktach międzynarodowych? Na te i wiele innych pytań odpowiedź uzyskamy podczas nowej edycji konferencji IDEA.

Już 22 kwietnia na Wydziale Matematyki i Informatyki UAM założyciele polskich, berlińskich i amerykańskich startupów podzielą się swoimi doświadczeniami i opowiedzą o tym co okazało się kluczowe w odniesieniu przez nich sukcesu. Uczestnicy będą również mieli możliwość wzięcia udziału w warsztacie poprowadzonym przez berlińskich specjalistów z branży IT i Designu, którzy pokażą jak tworzyć aplikacje mobilne z designowym podejściem, od konceptu do produktu.

Serdecznie zapraszamy studentów i absolwentów zarówno kierunków technicznych jak i związanych z szeroko pojętym designem. Program i szczegóły konferencji można znaleźć na stronie konferencji oraz facebooku. Obowiązuje rejestracja na wydarzenie.

Wspierają nas: Salisbury Ventures, Toptal, Startup Poznań, Pearson IOKI, Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu, DisplayLink i US-Poland Innovation HUB.

plakatA3_idea2016

Obraz tła