Aktualności

Powrót

Nabór do II edycji programu Go_Global.pl Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

Maj 06, 2013

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR) ogłosiło nabór wniosków do II edycji programu Go_Global.pl, oferującego wsparcie w komercjalizacji wyników badań naukowych i prac rozwojowych na rynkach światowych.

US-Polish Trade Council / Polsko Amerykańska Rada Współpracy jest partnerem NCBiR w realizacji przedsięwzięcia Go_Global.pl.

Wszystkim dotychczasowym uczestnikom programu US-Poland Innovation Hub oraz firmom, które zgłosiły się do programu i w przeprowadzonym procesie rekrutacji uzyskały pozytywną ocenę, z przyjemnością wystawimy list potwierdzający zakwalifikowanie się do programu US-Poland Innovation Hub. List taki stanowi załącznik fakultatywny do wniosku w naborze NCBiR do II edycji programu Go_Global.pl i potwierdza, iż firma została już pozytywnie zweryfikowana przez komisję oceniającą programu Hub.

Jeśli zainteresowani są Państwo uzyskaniem od nas takiego listu, prosimy o kontakt na adres hubinfo@usptc.org

Więcej informacji na temat II edycji programu Go_Global.pl znajduje się na stronie NCBiR http://www.ncbir.pl/aktualnosci/art,2015,wsparcie-dla-innowatorow-w-dostepie-do-rynkow-swiatowych.html

Zachęcamy do zgłoszeń do Go_Global.pl!

Aktualnie trwa II edycja programu US-Poland Innovation Hub. Kolejny nabór do Hubu planowany jest na jesieni br.

Obraz tła