Aktualności

Powrót

Neurosoft – uczestnik II edycji programu – w Dolinie Krzemowej

Czerwiec 17, 2013

Kolejna firma odbyła w czerwcu br wizytę biznesową w Dolinie Krzemowej, w ramach drugiej części programu Innovation Hub. Przedstawiciele firmy Neurosoft przylecieli na Zachodnie Wybrzeże Stanów Zjednoczonych zaledwie na 4 dni, jednak już tak krótki czas pozwolił im na poznanie niesamowitej dynamiki tego miejsca.

Od razu pierwszego dnia, po krótkiej rozgrzewce i przygotowaniu w Hubie, Neurosoft zaprezentował się przed szerszą publiką na Uniwersytecie Stanfordzkim, gdzie US-Polish Trade Council (USPTC) zorganizował dla nich tzw. pitching session. Kolejne dni reprezentanci firmy spędzili na intensywnej pracy i odbyciu spotkań z wybranymi firmami oraz partnerami. Mimo zaledwie czterech dni spędzonych w Dolinie Krzemowej, Neurosoft odleciał na Wschodnie Wybrzeże (kolejne spotkania oraz udział w targach) z przekonaniem o pozytywnie rozpoczętej misji i wyraźnie rysujących się perspektywach rozwoju na amerykańskim rynku:

“Już po tak krótkim okresie widzimy, że perspektywy współpracy z firmami z Doliny rysują się wyraźnie. Spotkania odbyte na Uniwersytecie Stanforda jak i wypracowane przez Neurosoft w toku imprez handlowych i kontaktów seminaryjnych oceniamy bardzo pozytywnie. Dzięki pomocy USPTC zdobywamy niezbędne doświadczenie w zakresie kontaktów i lokalnej kultury biznesu.”

Życzymy firmie Neurosoft dalszych sukcesów i czekamy na ich szybki powrót do Doliny Krzemowej, aby kontynuować współpracę i wspierać ich w budowaniu stałej ich obecności i pozycji na rynku amerykańskim.

Obraz tła