Aktualności

Powrót

Ostatnia sesja przygotowująca firmy w Polsce do wyjazdu do Doliny Krzemowej

Maj 14, 2013

W dniu 9 maja br w Łodzi odbyła się ostatnia sesja treningowa w ramach II edycji US-Poland Innovation Hub. Uczestnicy mieli okazję spotkać się z kolejnym ekspertem ze Stanów Zjednoczonych oraz dyskutować na temat innowacji i kreatywności w biznesie jak również strategii marketingowej i komunikacji w działaniach globalnych. W czasie sesji odbyła się również kolejna runda “pitching”, która ma na celu przygotowanie firm do spotkań z partnerami i inwestorami w Dolinie Krzemowej. Spotkanie zakończyliśmy indywidualnymi warsztatami dla firm, podczas których omówiliśmy plany i cele firm związane z ich zbliżającymi się wizytami biznesowymi w Dolinie.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i naszym sześciu firmom, które pomyślnie zakończyły ten etap programu. Dziękujemy za zaangażowanie, aktywność i wymianę doświadczeń podczas wszystkich pięciu spotkań!

Dziękujemy wszystkim naszym partnerom – organizacjom i uczelniom polskim, które gościły nas w tej edycji programu:

- Akademia Górniczo-Hutnicza, Wydział Informatyki,

- Krajowa Izba Gospodarcza,

- Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu,

- Politechnika Łódzka, Katedra Mikroelektroniki i Technik Informatycznych

jak również wszystkim osobom wspierającym działania US-Poland Innovation Hub, w szczególności absolwentom Top 500 Innovators, za nieocenioną pomoc merytoryczną i organizacyjną przy realizacji kolejnej edycji naszego programu.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy naszym uczestnikom i… do zobaczenia wkrótce w Dolinie Krzemowej!

Obraz tła