Aktualności

Powrót

Pierwsze opinie firm po udziale w US-Poland Innovation HUB i Poland Day 2016

Marzec 21, 2016

Poland Day 2016

W ramach programu US-Poland Innovation HUB firma APS Energia uczestniczyła w sympozjum Poland Day 2016 (organizowanym w Dolinie Krzemowej corocznie przez USPTC). Wypowiedź (po tym wydarzeniu) Ireneusza Konarskiego, Dyrektora Marketingu i Sprzedaży Grupy APS Energia:

,,Nie da się nie być pod wrażeniem Silicon Valley, gdzie wszędzie, a szczególnie na terenie Uniwersytetu Stanforda, czuje się niesamowitą energię przyszłości. Bo to tu spotykają się ludzie, którzy myślą niestandardowo, często wbrew ustalonym regułom zmieniając świat. Jestem szczęśliwy, że osobiście miałem okazję wziąć czynny udział w jednym z takich spotkań podczas sympozjum Clean Energy & Clean Water w trakcie kolejnej edycji Poland Day 2016. Korzystając z okazji chciałbym podziękować ekipie pasjonatów z USPTC z Profesorem Piotrem Moncarzem na czele, którzy walczą o to, by w tym elitarnym gronie innowatorów świata nie zabrakło także Polaków. Życzę powodzenia i uporu w budowaniu tego wspaniałego mostu kulturowej i technologicznej współpracy pomiędzy Polską a USA.’’

„There was such a high degree of innovation among this group and the energy was quite tangible” – a to fragment komentarza Jeff Wallace’a z Global Kinetics na temat udziału HUBowych firm w Polish Elevator Pitch Competition (w ramach Poland Day). Zapraszamy do lektury całej wypowiedzi Wallace’a.

21 marca e 21 marca d 21 marca c 21 marca a

Polan Day 2016, Palo Alto, Stanford University

Polan Day 2016, Palo Alto, Stanford University

Poland Day 2016

Obraz tła