Aktualności

Powrót

Polsko-Amerykański Tydzień Innowacji (PATI) – spotkanie organizacyjne

Wrzesień 10, 2014

bg_logo

W dniach od 16 do 21 listopada 2014 roku w Kalifornii odbędzie się Polsko-Amerykański Tydzień Innowacji (PATI) organizowany przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych we współpracy z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Narodowym Centrum Badań i Rozwoju, Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości, Urzędem Patentowym RP, Ministerstwem Gospodarki i Ministerstwem Środowiska oraz przy współpracy z licznymi partnerami instytucjonalnymi i gospodarczymi. W prace organizacyjne i promocję PATI włączyła się także Polsko-Amerykańska Rada Współpracy/US-Polish Trade Council (USPTC).
Polsko-Amerykański Tydzień Innowacji jest ukierunkowany na promowanie osiągnięć polskich firm w dziedzinie technologii, nauki i innowacji. W PATI udział deklaruje już ponad 100 firm i organizacji z Polski i USA! W wydarzeniu wezmą także udział przedstawiciele władz San Francisco i Los Angeles, a także Departamentów Stanu i Handlu Stanów Zjednoczonych.
Głównym elementem Tygodnia Innowacji będzie pogłębianie amerykańsko-polskiej współpracy w zakresie biznesu i nauki poprzez cykl konferencji, debat, wykładów oraz spotkań towarzyszących. Celem tej inicjatywy jest również rozpowszechnianie wizerunku Polski i jej przedsiębiorców jako innowacyjnych, wartościowych i wiarygodnych partnerów dla Doliny Krzemowej.
Zapraszamy serdecznie do udziału w Polsko-Amerykańskim Tygodniu Innowacji w Los Angeles, San Francisco i słynnej Silicon Valley!

Więcej informacji na stronie PATI – kliknij tutaj.

A w tej chwili teraz trwa SPOTKANIE PRZYGOTOWAWCZE – seminarium informacyjnego dla uczestników Polsko-Amerykańskiego Tygodnia Innowacji w Kalifornii, które odbywa się w Warszawie. Spotkanie potrwa do godz. 15 i można je śledzić poprzez live video – przejdź do podglądu live.

Obraz tła