Aktualności

Powrót

Spray Networks Inc. podbija Dolinę Krzemową!

Styczeń 28, 2015

spray

O firmach zakładanych i zarządzanych przez polskich przedsiębiorców w Dolinie Krzemowej nadal słyszy się rzadko, a zbudowanie tutaj globalnej firmy to rzecz niełatwa, na którą składają się świetny produkt, utelntowany zespół, dobry model biznesowy do skalowania na niezmiernie konkurencyjnym rynku oraz dużo pracy i szczęścia. To ostatnie jest również istotne w “koszyku zalet” na drodze do sukcesu aby wylansować produkt, na który odbiorcy i rynek są gotowi, nie będąc ani za wcześnie ani za późno…

Nielicznym udaje się, a wśród nich jest Kamil Kuchta, CEO of Spray Networks Inc. Kamil Kuchta przyjechał do Doliny Krzemowej w ramach pierwszej edycji programu US-Poland Innovation HUB w 2012 roku. US-Poland Innovation HUB jest w trakcie przygotowań do piątej edycji, a Kamil Kuchta nadal współpracuje z nami budując kolejną firmę na miarę światową. Spray to pierwszy na świecie komunikator służący do bezpośredniego kontaktowania się z ludźmi wokół inicjatora kontaktu. Użytkownicy wysyłają wiadomość do wszystkich innych użytkowników, którzy znajdują się w zasięgu maksymalnie 300 metrów. Odpowiedzi tworzą prywatny czat z nadawcą. Spray to doskonałe narzędzie do przełamywania bariery pierwszego kontaktu.

Firma Spray Networks Inc. ma siedzibę w biurze “Innovation HUB” w Palo Alto, Kalifornii, a Kamil Kuchta jest doświadczonym doradcą/mentorem dla innych polskich firm szukających “złotego środka” na ekspansję globalną. Aplikacja firmy Spray jest dostępna  w sklepie Apple. Let’s SPRAY the world!

Obraz tła