Join to program

Return

ZGŁOSZENIE DO US-POLAND INNOVATION HUB KROK PO KROKU:

1. CZY ZNASZ PROGRAM US-POLAND INNOVATION HUB?

Zapoznaj się z informacjami zawartymi na stronie O Programie. Przeczytaj naszą ulotkę i poznaj główne założenia US-Poland Innovation Hub. Jeśli spełniasz warunki udziału w programie i chcesz dołączyć do firm podejmujących razem z nami wyzwanie rozwoju globalnego – trafiłeś doskonale! Jesteśmy tu po to, aby wspólnie pracować na sukces Twojej firmy w Dolinie Krzemowej.

Ikona plikuUS_poland_innovation_hub_flyer (2.00 Mb)

pobierz

 

 

2. ZAPOZNAJ SIĘ Z DOKUMENTACJĄ PROGRAMU

Zbędną biurokrację ograniczamy do minimum (we do it the American way ;-) ) jednak pewne minimum nas obowiązuje. Zapoznaj się z Regulaminem programu i Polityką prywatności, aby mieć pewność, że wszystkie zasady są jasne i przejrzyste a my działamy według ustalonych wcześniej standardów

Ikona pliku

Polityka-prywatnosci_Innovation-Hub (44.00 Kb)

pobierz

 

3. WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Aby wziąć udział w programie US-Poland Innovation Hub, pobierz i wypełnij Formularz Zgłoszeniowy. Przedstaw osiągnięcia swojej Firmy, opisz innowacyjność proponowanej oferty, przewagi nad konkurencją i przemyślaną strategię oraz przekonaj nas, że jesteście gotowi na rynki globalne.

Ikona plikuFormularz_Zgloszeniowy_US-Poland_Innovation_Hub_2015 (65.00 Kb)

pobierz

 

 

4. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Wypełniony wniosek wyślij na adres: hubinfo@usptc.org.

W ciągu około 2 tygodni od dnia zgłoszenia otrzymasz decyzję o zakwalifikowaniu się do programu akceleracyjnego US-Poland Innovation HUB.

5. POTWIERDŹ UDZIAŁ W US-POLAND INNOVATION HUB

Jeśli otrzymałeś od nas pozytywną decyzję o zakwalifikowaniu się do US-Poland Innovation HUB, potwierdź swój udział w programie. Nasza oferta dostępna jest tutaj.

6. PLANUJESZ ZGŁOSZENIE DO GO_GLOBAL.PL NCBR?

Jeśli planujesz jednocześnie ubieganie się o dofinansowanie ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) w ramach bieżącego konkursu Go_Global.pl (z którego możesz sfinansować udział w programie US-Poland Innovation HUB) zgłoś się do nas po list intencyjny! Jest to standardowy dokument potwierdzający zakwalifikowanie się do programu US-Poland Innovation HUB, dzięki któremu możesz uzyskać aż 10 dodatkowych punktów w ocenie wniosku w NCBR.

Wystawienie listu intencyjnego potwierdza nasze zobowiązanie do realizacji programu w zakresie umożliwiającym realizację projektu Go_Global.pl Twojej Firmy oraz zobowiązanie Twojej Firmy do udziału w US-Poland Innovation Hub, w przypadku otrzymania dofinansowania NCBR na ten cel.

US-Polish Trade Council oraz US-Poland Innovation Hub jest partnerem NCBR w realizacji programu Go_Global.pl

Obraz tła